درباره ما

مجموعه اسمارت ونوس سال هاست در زمینه ساعت های هوشمند و لوازم جانبی تلفن همراه فعالیت کرده و اولین و تنها نمایندگی ساعت های هوشمند اپل،شیائومی،هواوی و اسمارت واچ در استان گلستان بوده است و از پیشتازان فروش و خدمات پس از فروش در کشور بوده است. با توجه به افزایش قیمت اپل واچ و ساعت های هوشمند مارک، تقاضا برای خرید و استفاده از ساعت های طرح اپل واچ و هواوی و شیائومی در بازار بشدت افزایش یافته و مجموعه اسمارت ونوس اولین مرکز فروش و خدمات پس از فروش ساعت های هوشمند و ایرپاد در استان گلستان و بهترین ها در کشور میباشد که عامل اصلی فروش و واردات این دسته از اقلام صنف موبایل و لوازم جانبی بوده که در طول مدت فعالیت خود با تعداد زیادی از همکاران در شهرهای مختلف کشور همکاری داشته است.

چرا مشتریان ما تنها با یکبار خرید از ما مشتری ثابت ما میشوند؟

1- اعتماد:

بیش از هر عاملی اعتماد است که باعث وفاداری مشتریان به فروشنده میشود. این اعتماد می تواند به هر دلیلی باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

2- ارائه گارانتی های معتبر و واقعی:

گارانتی معتبرترین مقوله در خرید یک محصول میباشد.  فروش محصولات بدون گارانتی و یا با گارانتی های غیر معتبر مشکلات زیادی را در آینده بوجود می آورد.

هنگامی که محصولات با گارانتی واقعی عرضه می شوند فروشگاه متعهد می شود تا هر گونه خدمات پس از فروش را که هم از لحاظ عرفی و انسانی می باشد را به مشتریان خود ارائه نماید.

3- اطمینان جهت دریافت محصول مورد نظر در ازاء پرداخت مبلغ محصول:

در فضای مجازی و در زمانیکه با شنیدن انواع کلاه برداریهای اینترنتی رقبت مشتریان در خرید اینترنتی کاهش می بابد وظیفه ما و دیگر فروشگاه های معتبر اینترنتی این است که بتوانیم با ارائه مدارک و مستندات قانونی اعتماد را در خریدار افزایش دهیم تا بتوانیم فرهنگ خرید اینترنتی را در جامعه افزایش دهیم.

4- ارائه مجوز فروش معتبر از ارگانهای مربوطه:

توصیه ما به مشتریان در خرید اینترنتی توجه به مجوزهای یک فروشگاه اینترنتی  و تماس تلفنی همراه با چک کردن آدرس می باشد.

5- رساندن محصولات در موعد مقرر بدست مشتریان:

در خرید آنلاین، رساندن محصول بدست مشتریان در موعد مقرر یکی از دغدغه های مشتریان ما می باشد.

ما با افتخار به شما خریدار گرامی اعلام می کنیم در سریعترین زمان ممکن محصولات را بدستتان می رسانیم.

6- مشاوره تلفنی قبل از خرید:

بسیار پیش آمده مشتریان ما قبل از خرید به یک مشاوره تلفنی نیاز پیدا کنند.

همکاران ما در قسمت فروش با توجه به تجربیات خود بهترین مشاوره را به مشتریان گرامی ارائه می دهند. گاهی اوقات این مشاوره ها باعث تغییر نظر مشتری در خرید یک محصول می شود که بعدها مشتری با تماسهای خود ابراز رضایت و تشکر خود را به ما اعلام می نماید که این امر باعث خوشحالی و دلگرمی ما در ادامه خدمتگذاری می شود.